50.074.10 - TARGET LADY - Ženska bombažna majica, 160 g/m²
3,92 € +DDV
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| Zaloga | 2.143 | 4.986 | 3.346 | 1.728 | 652 |
5007410-S
5007410-M
5007410-L
5007410-XL
5007410-XXL
5007415-S
5007415-M
5007415-L
5007415-XL
5007415-XXL
5007420-S
5007420-M
5007420-L
5007420-XL
5007420-XXL
5007423-S
5007423-M
5007423-L
5007423-XL
5007423-XXL
5007430-S
5007430-M
5007430-L
5007430-XL
5007430-XXL
5007490-S
5007490-M
5007490-L
5007490-XL
5007490-XXL
Osnovni podatki
| Koda | 50.074.10-S |
| Model | TARGET LADY |
| Opis | Ženska majica, 160 g/m², rahlo oprijeta, šivana s strani, dvojni šivi na rokavih in dnu, šiv okoli roba in dodatni šiv vzdolž ramena, ovratnik ojačan z trakom |
| Znamka | EXPLODE |
| Barva | Črna |
| Paket | 50/10/1 |
| Neto teža | 0.11 kg |
| Tisk | Sito, Preslikač, DTG |
| Material | Cotton, Bombaž |
| Gramatura | 160 g/m2 |
| Spol | Ženski, Twin model |
| Cut | Teliran |
| Kolekcija | TARGET |
| Črtna koda | 8605040040331 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 50 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.59 x 0.4 x 0.21 m |
| Teža bruto kartona | 6.42 kg |
| Volumen kartona | 0.05 m3 |
| Država izvora | Bangladeš |
| HS koda | 610910000000 |
Podobni izdelki
+ 18 Barve
blizu
+ 3 Barve
blizu
50.080
TARGET LSL LADY
Ženska bombažna majica z dolgimi rokavi, 160 g/m²
5,49 € +DDV
Na zalogi: 12.715
blizu
50.084
TARGET V LADY
Ženska bombažna majica z V-izrezom, 160 g/m2
3,92 - 4,58 € +DDV
Na zalogi: 27.072
+ 2 Barve
blizu
blizu





